مراسم تکریم و معارفه رئیس پیشین و سرپرست فدراسیون سوارکاری برگزار شد

1401/06/28 | روابط عمومی
مراسم تکریم و معارفه رئیس پیشین و سرپرست  فدراسیون سوارکاری برگزار شد

فرهادیان: حرکت رو به رشد فدراسیون تداوم داشته باشد

................................................

مراسم تکریم و معارفه مسعود خلیلی رئیس پیشین فدراسیون سوارکاری با محمود حیدری سرپرست  فدراسیون سوار کاری با حضور آرش فرهادیان مدیرکل امور مشترک فدراسیونهای وزارت ورزش و جوانان ، ناصر طالبی مشاور ورزشی و مسئول هماهنگی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در سالن جلسات فدراسیون برگزار شد در این آیین فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش و جوانان ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین حسینی ( ع )  گفت: بعد از جریاناتی که در خصوص مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری اتفاق افتاد، نظر وزارت ورزش  براین قرار گرفت که باید انتخابات تجدید شود.

وی در ادامه گفت: الحق والانصاف فدراسیون سوارکاری در این سالها خوب کار کرده است و نشانه های تلاش در این فدراسیون بخوبی مشهود است.

فرهادیان افزود: مجمع باید تجدید شود. موضوعی که آقای خلیلی هم خیلی معقولانه با آن برخورد کردند تا این اتفاق بیفتد. هر چند که تا زمان برگزاری مجمع، زمان کوتاهی را پیش رو خواهیم داشت، آقای حیدری که از چهره های قدیمی ورزش هستند، پذیرفتند که دراین مقطع زمانی

 

 سرپرستی این فدراسیون را بر عهده بگیرند.

فرهادیان در پایان گفت: نظر بر این است که حرکت رو به رشد ایجاد شده در فدراسیون تداوم داشته و توقفی در آن ایجاد نشود.

 

بعد از صحبت های مدیر کل امور مشترک فدراسیونهای وزارت ورزش و جوانان، مسعود خلیلی رئیس پیشین فدراسیون صحبت های خود را در ۳ بخش گذشته، حال و آینده باختصار این چنین بیان داشتند. من خرداد ماه سال ۱۳۹۳ فدراسیون را از سرپرست وقت تحویل گرفتم. فدراسیونی که یک میلیارد و چهارصد و ده میلیون تومان بدهی داخلی داشت و مبلغ کلانی هم از نظر دلاری به آزمایشگاههای خارجی بدهکار بود. ضمن اینکه حساب بانک ملی فدراسیون هم بابت مالیات و حقوق کارمندان بسته شده بود، اما امروز ۳ میلیارد تومان در حساب فدراسیون پول وجود دارد. تمامی مالیاتها از سال ۹۱ تا ۹۹ مفاصاحساب برایش صادر شده و خوشحالم که بگویم فدراسیون در بهترین وضعیت ممکن بسر می برد. تعداد مسابقات زیبایی ما نیز در زمره ۳ کشور برتر جهان قرار دارد. بدهی معوقه نداریم و چنانچه بدهی جاری هم داشته باشیم، بسیار اندک است!

خلیلی در ادامه گفت: بر اساس دستور مقام عالی وزارت و معاونت محترم توسعه ورزش قهرمانی انتخابات باید هر چه سریعتر برگزار شود، چرا که چنانچه مدت سرپرستی طولانی شود، این می تواند آفت هایی را برای ورزش کشور و فدراسیون داشته باشد.

خلیلی در ادامه گفت : هنوز تصمیم مشخصی برای بازگشت دوباره به فدراسیون  نگرفته ام و هنوز حضورم در صحنه انتخابات بطور صد در صد مشخص نیست.

خلیلی در پایان از سرپرست جدید فدراسیون بخاطر تعجیلی که در خصوص برگزاری مجمع خواهند داشت تشکر کرد.

 محمود حیدری سرپرست  فدراسیون با تشکر از حسن اعتماد دکتر سجادی وزیر ورزش وجوانان  و معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای گفت : امید وارم با تلاش وخدمت صادقانه ودلسوزانه به جامعه بزرگ سوارکاری و ایجاد رضایتمندی در سراسر کشور پاسخگوی این حسن اعتماد باشم.

 

حیدری در ادامه افزود : پایه واساس ورزش سوارکاری اسب است ، صنعت تولید وپرورش اسب یک حوزه بزرگ اقتصادی است ، قبل از اینکه یک حوزه ورزشی باشد، یک حوزه بزرگ اقتصادی است.  خوشبختانه در سال های گذشته با توجه  حاکمیت، دولت و سرمایه گذاریهای کلان  علاقمندان  ورزش سوارکاری در کشور توسعه خوبی پیدا کروه است .

حیدری گفت: فلسفه وجودی مدیران ومسولان خدمت به مردم است ،مدیران در همه ای حوزه ها ودستگاه ها خادم ونوکر مردم هستند وبدهکار خداوند متعال را شاکر هستم. با توکل به خدا اگر یک روز هم در فدراسیون باشم خود را نوکر جامعه سوارکاری می دانم.

 

سرپرست  فدراسیون گفت:  آدم حاشیه داری نیستم  وبطور جدی با ایجا د حاشیه مخالفم  برای خدمت وحل مشکلات ورفع موانع وتوسعه سوارکاری نیاز به فضایی آرام وآرامش داریم. آدم پر حوصله ای هستم وآماده شنیدن انتقادها ونظرات برای اصلاح وبهبود امور وسرعت دادن برای خدمان مطللوب ارایه ارایه خادمات هستم، و نه کم حوصله، خیلی هم سخت از کوره به در می روم. حالا دوستان چه بگویند، چه بنویسند و یا ......

 

حیدری در ارتباط با برگزاری انتخابات گفت: یکی از وظایفی که در حکم بنده به صراحت  آمده است، برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون است،  سیاست ها وبرنامه های کلان وزارت ورزش وجوانان وقوانین ومقررات  مبنا واساس اقدامات در فدراسیون سوارکاری خواهد بود.

حیدری در پایان گفت: من نفعی از نظر موضوعی در سوارکاری نداشته و ندارم. من نه اسب دارم، نه باشگاه دارم و نه طمع مالی دارم و چون هیچ نفع شخصی را دنبال نمی کنم ، وظیفه من دنبال کردن وصیانت از منافع عمومی واحقاق حق همه ای ذینفعان وفعالان سوارکاری با رعایت قوانین و مقررات است دارم، امیدوارم در این ماموریت مدیون ایثارگران وخانواده معظم شهدا وخون پاک شهیدان نباشم.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه ها

1401/09/09 -- بخشنامه دومین دوره جام استاد رضایی
1401/09/06 -- بخشنامه مسابقه درساژ قهرمانی کشور پونی سواران
1401/09/05 -- بخشنامه مسابقه پرش با اسب جام کاسپین(پونی)
1401/08/30 -- بخشنامه ی مسابقه ی انتخابی هنرهای رزمی سواره شاخه ی تنت پگینگ
1401/08/16 -- شانزدهمین دوره جام آزمون برگزار خواهد شد
1401/07/30 -- بخشنامه مسابقه قهرمانی کشور مالکین 1401
1401/07/23 -- بخشنامه برگزاری جام مهر اسب استان قم
1401/07/06 -- بخشنامه مسابقات پرش با اسب قهرمانی کشور بزرگسالان
1401/06/16 -- بخشنامه مسابقات پرش با اسب نونهالان، نوجوانان و جوانان
1401/06/10 -- بخشنامه دومین مسابقه کشوری درساژ شهریور ۱۴۰۱
1401/06/03 -- بخشنامه مسابقات پرش با اسب قهرمانی استان تهران
1401/05/15 -- بخشنامه هفتمین مسابقه پرش بااسب تور قهرمانی ایران
1401/05/09 -- اولین مسابقه درساژ هیات سوارکاری استان تهران
1401/05/02 -- بخشنامه پرش با اسب هیات سوارکاری استان زنجان
1401/04/21 -- بخشنامه مسابقه پرش با اسب جام زنده یاد استاد اسماعیل نشاطی
1401/04/12 -- اولین مسابقه درساژ 1401
1401/03/18 -- اولین مسابقات کشوری سواری استقامت سال ۱۴۰۱ و فینال لیگ سواری استقامت سال ۱۴۰۰
1401/03/07 -- بخشنامه مسابقه پرش با اسب جام آزمون
1401/02/19 -- بخشنامه مسابقه پرش با اسب استان البرز
1401/01/30 -- بخشنامه سیزدهمین دوره جام صدران پیشرو اسب


بخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها