درد دلی با مردم خون گرم ترکمن صحرا

1397/12/07 | هئیت های استانی
متن خبر :

درد دلی  با مردم خون گرم ترکمن صحرا


دوستان و یاران عزیزم


با تقدیم بهترین سلام ها و درودها


ضمن تبریک ولادت با سعادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر و زن ، خواستم که مطالبی را به محضر شما یاران اسبدوست عرض نمایم .

از بدو ورود اینجانب به فدراسیون سوارکاری و حتی از سالهای بسیار دور حتی در کسوت معاونت فنی فدراسیون که جایگزین تشکیلات اداره کل سوارکاری و پرورش اسب شده بود ، دغدغه و علاقه قلبی من به ورزش پر جاذبه و هیجان اسبدوانی می باشد و همیشه ایام در ذهن ، قلب و با کلیه توان به دنبال پیدا کردن راهکارهایی برای توسعه و بهبود کمی وکیفی این ورزش بوده ام.

ورزشی که متاسفانه بدلایل بسیار مورد محرومیت ها و ناداوری های ظالمانه قرار گرفته و از کمترین امکانات برخوردار نبوده و مثل تکه ای گوشت قربانی ببین نهادهای مختلف در حال تقسیم شدن می باشد.

طبعی است که کار و اندیشه در این حوزه با وجود مسائل و مشکلات فراوان بسیار زمانبر و با صرف هزینه های سنگین می باشد که قطعاً از توان مالی و لجستیگی فدراسیون پیشتر بوده ولی ما به کمک شما مردم عزیز و با استعانت از یاری پروردگار متعال و با حداقل امکانات مالی و بودجه ای و نفرات کم شاغل در فدراسیون توانستیم به مهم هایی دست پیدا کنیم که شاید هرگز نظیر آن در شرایط مشابه دیده نشده است . از تلاش برای شفافیت مالی و قانونی در همه امور و مراحل فدراسیون و تا تشکیل کمیته های تخصصی برای واگذاری تصمیمات به گروه های کارشناسی و استفاده از صاحبنظران و افراد خبره و متخصص برای اخذ تدابیر ویژه و راهگشا گرفته تا تلاش مجدانه برای خالص سازی نژادهای مختلف اسب علی الحضور نژاد اسب ترکمن که افتخاریست برای کشور و گذاشتن تمام هم و غم خود برای قانونگذاری و اصلاح آئین نامه ها و مقررات برگزاری مسابقات اسبدوانی و رسیدن به عضویت در فدراسیون جهانی و آسیایی اسبدوانی و حل بسیاری از مشکلات قرنطینه ای خروج اسب از کشور با کمک و همیاری سازمان دامپزشکی گوشۀ کوچکی از فعالیت های فدراسیون سوارکاری در این مقطع از زمان می باشد .

متاسفانه در این راه علاوه بر موانع و معضلات قانونی و اعم از نبود بودجه کافی و سایر امکانات، با دشمنی کسانی روبرو بوده ایم که همیشه منافع شخصی خود را بر منافع جمعی و گروهی مردم ترجیح می داده اند و از هرگونه سنگ اندازی و دشمنی آنهم به هر صورت ناجوانمردانه کوتاهی نکرده و تا رسیدن به اهداف خودشان و پایمال کردن حقوق دیگران از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کنند.

متأسفانه در حین راستا، امروز متوجه شدم که در فضای مجازی و بعضی از گروه ها ، پیام صوتی اینجانب منتشر شده که بصورت ناقص و گزینشی از وفای بعهده در جلسه ای که به منظور پیدا کردن راهکارهایی برای توسعه و بهبود ورزش اسبدوانی بوده با غرض ورزی و دشمنی فراوان ، تکه هایی از حرف های بنده را گزینش و منتشر نموده اند.

لازم بذکر است مطابق قانون مجازات اسلامی که انتشار اخبار صوتی بدون کسب اجازه از صاحب شخص مجازات سنگینی دارد چه رسد به انتشار ناقص و گزینشی و غیرواقع به قصد تشویش اذهان عمومی و اهانت به قومیت ها

بنده در همین چند روز گذشته به شهر زیبای گنبدکاووس برای برپایی جلسه ای صمیمانه و شنیدن درد و دل های این مردم خونگرم در محل دانشگاه شمس حضور پیدا کردم و نظرات مردم را بطور کامل و بی کم و کاست با شما عزیزان مطرح نمودم وهمگان دیدند که جز خیر و صلاح اسبدوانی چیز دیگری را نمی خواهم و در این راه بدون هیچ چشم داشتی از سوی مجموعه فدراسیون از هیچ تلاشی فروگذاری نکردم و نخواهم کرد در این راه به همفکری و همیاری یکایک شما عزیزانم در هر رده ای از مالکین گرفته تا مربیان زحمتکش ، چابکسواران بی باک و دست کلیه علاقمندان این رشته را به گرمی می فشارم .

امیدوارم بتوانیم با همیاری یکدیگر افراد معدود فرصت طلب که سالیان سال موجب ایراد ضرر و زیان به صنعت اسبدوانی و مالکین و مربیان عزیز گردیده اند فائق آئیم .

 

                                                                            مسعود خلیلی

                                                                                       رئیس فدراسیون سوارکاری ج.ا.ا


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه ها

1398/07/01 -- بخشنامه مسابقات قهرمانی کشور سال 1398
1398/05/20 -- بخشنامه مسابقات پرش با اسب جام فدراسیون جهانی FEI
1398/04/23 -- بخشنامه مسابقات پرش با اسب جام فدراسیون جهانی fei
1398/03/25 -- اطلاعیه مالیات بر ارزش افزوده
1398/03/25 -- بخشنامه یازدهمین دوره پرش با اسب جام آزمون
1398/02/21 -- بخشنامه اولین مسابقات پرش با اسب تور قهرمانی ایران
1398/02/16 -- اطلاعیه مهم بارگزاری مدارک کادر اجرایی
1398/02/04 -- دهمین دوره مسابقات پرش با اسب جام آزمون
1397/12/27 -- اولین دوره تور پرش با اسب جام صدران پیشرو اسب
1397/12/25 -- اطلاعیه
1397/11/28 -- بخشنامه رویداد قهرمانی کشور سواری استقامت تهران -16 و 17 اسفند ماه 1397
1397/11/28 -- دوره آموزشی جهت ارتقاء به داوری بین¬المللی سطح 1 و 2
1397/11/28 -- دوره آموزشی جهت ارتقاء به داوری بین¬المللی سطح 1 و 2
1397/11/05 -- بخشنامه مسابقه پرش با اسب بین المللی CSIW
1397/10/01 -- تفاهم نامه سازمان دامپزشکی ایران و ترکیه در خصوص صدور مجوز جهت تردد اسبهای ورزشی
1397/07/23 -- فرم گواهی شرکت در مسابقه مالکین غیر حرفه ای
1397/07/23 -- بخشنامه انجام اخذ فرایند شناسه ملی توسط هیاتهای ورزشی
1397/06/24 -- تقویم ورزشی فدراسیون سوارکاری
1397/03/20 -- نسخه عمومی آیین نامه هندیکاپری، ریتینگ و رده بندی مسابقات اسبدوانی منتشر گردید
1397/03/07 -- بخشنامه اولين رویداداستقامت استان تهران


بخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها