طوفان ترابی، شرکت کننده کشورمان در رقابت‌های سه‌روزه (Eventing) بازی‌های آسیایی، در بخش صحرایی (روز دوم) این مسابقات از ادامه مسیر انصراف داد و از دور رقابت‌ها حذف گردید

1397/06/03 | روابط عمومی
متن خبر :

طوفان ترابی، شرکت کننده کشورمان در رقابت‌های سه‌روزه (Eventing) بازی‌های آسیایی، در بخش صحرایی (روز دوم) این مسابقات از ادامه مسیر انصراف داد و از دور رقابت‌ها حذف گردید.

در لیست نهایی غیر رسمی منتشر شده توسط جایگاه داوران مسابقات، عنوان اخراج برای طوفانی ترابی درج گردیده که سه بار امتناع اسب از پرش دلیل این اخراج بوده است.

در پایان روز دوم رقابت‌های “سه روزه” بازی‌های آسیایی جاکارتا، در بخش تیمی، تیم ژاپن با ۸۱.۴۰ خطا در جایگاه اول، تیم تایلند با ۱۰۶.۷۰ خطا در جایگاه دوم و تیم هند با ۱۱۳.۳۰ خطا در جایگاه سوم قرار دارند.
در بخش انفرادی هم میرزا فؤاد از کشور هند با ۲۲.۴۰ خطا، یوشیاکی اویوا از کشور ژاپن با ۲۲.۷۰ خطا و الکس هواتیان نماینده کشور چین با ۲۷.۱۰ خطا در جایگاه‌های اول تا سوم قرار دارند.

با پایان رقابت‌های بخش پرش که فردا برگزار میگردد، تکلیف مدال آوران بخش‌های تیمی و انفرادی مسابقات سه روزه بازی‌های آسیایی مشخص خواهد شد.

با آرزوی سلامتی برای طوفان ترابی  سوارکار پرتلاش کشورمان و آرزوی، منتظر آغاز رقابت‌های پرش با اسب و افتخارآفرینی تیم چهار نفره پرش با اسب کشورمان هستیم.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها